Advertisements

Yatak odası için renkleri ve desenleri kullanmanın zamanı geldi. Serinleyen hava ile birlikte biraz daha renkli biraz daha neşeli tasarımlar ön plana çıkmaya başlıyor. Yatak odanıza bu tarz dekorasyon yapmaya karar verdiyseniz birkaç detayı gözden geçirmenizde yarar var.Sıcak desenler ve renklerin kullanıldığı oryantal doğu tarzı, bohem ve kuzey Afrika ülkelerinin morocco tarzını bir araya getirebilirsiniz. Country, vintage ve retro tarzları da desen ve renk seçenekleri ile tercih edilebilirler.

Rahat ve konforlu ortamların yaratılması için yukarıda sayılan tüm dekorasyon stillerini kullanabilirsiniz. Bu tarzlara renkleri ve desenleri de ilave ettiğinizde karşınıza buradaki gibi dekorasyon örnekleri çıkacaktır. Desenlerin seçiminde ise etnik, folklorik, geometrik, oryantal desenleri tercih edilebilir. Aynı şekilde renkler ve desenler uyumlu ve seçilen dekorasyon stili ile de bütünleşmiş olmalıdır. Yatak odanızda desenler ve renkleri kullanmanın en basit yolu yatak örtüleri ve nevresim takımlarından geçer. Renkli desenler halı ve perdeler ile birleşerek uyumlu ve cıvıl cıvıl bir ortam yaratacaktır. Ev ve Yatak odası dekorasyonu için sizlere sunacağımız örnekleri incelemenizi ve size uygun olan modeli beğenmenizi istiyoruz.

06 Eylül 2015 Sıcak Renklerle Yatak Odası Düzeni

Sıcak Yatak Odası Tasarım Ve Stili

Sıcak yatak odası

Sıcak yatak odası

Yatak Odası Tasarımlarında şık Detaylar

Şık yatak odası

Şık yatak odası

Dekorasyonda Renkler – Dekorasyon Önerileri

Özgün Yatak Odası

Özgün Yatak Odası

Bej Yatak Odası

Yatak odası

Yatak odası

Beyaz Yatak Odası

Yatak odası renkleri

Yatak odası renkleri

Aşağıda Sıcak Renklerle Yatak Odası Düzeni ile ilgili birbirinden kaliteli 5 model daha var. küçük resimlere tıklayarak büyütün ve bir sonraki ilham verici resimle evinize değer katmaya devam edin...

Sıcak Renklerle Yatak Odası Düzeni icin Yorum Yapabilirsiniz