Advertisements

Duvar niş modellerine kerpiç evlerde taş evlerde ve köy evlerinde sıklıkla rastlayabilirsiniz. Geçmişin güzel uygulamaları modern mimari ile birlikte harmanlandığında etkileyici ve kendine özgü birçok yapı fikri oluşuyor.

Niş modellerini evinizin yapısına ve duvar özelliklerine göre değerlendirmelisiniz. İnce duvarlarınız varsa niş uygulaması duvarınız için pek uygun olmayabilir. Niş genellikle daha bina yapım aşamasında ve kalın duvarlarda uygulanmaktadır. Niş uygulamanızı duvarınızı kalınlaştırarak sonradan da gerçekleştirebilirsiniz.Niş örneklerini incelediğinizde kullanım yerlerinin salon ve oturma odaları, antre ve holler olduğunu göreceksiniz. Koleksiyon ya da sevdiğiniz objeleri yerleştirebilir ya da mum gibi aydınlatmalar yerleştirebilirsiniz.Bir çok farklı uygulamayı niş modelleri içerisinde bulacaksınız.

04 Temmuz 2015 Niş Modelleri

Modern Salon Niş Modelleri Ve Dekorasyonu

Modern Salon Niş Modelleri

Modern Salon Niş Modelleri

Şık Niş Modelleri

Şık Niş Modelleri

Şık Niş Modelleri

Niş Modelleri Salon Duvar Nişleri

Niş Modelleri Salon Duvar

Niş Modelleri Salon Duvar

Niş Örnekleri 2015

Niş Örnekleri 2015

Niş Örnekleri 2015

Dekoratif Duvar Nişleri

Niş Modelleri

Niş Modelleri

Aşağıda Niş Modelleri ile ilgili birbirinden kaliteli 6 model daha var. küçük resimlere tıklayarak büyütün ve bir sonraki ilham verici resimle evinize değer katmaya devam edin...

Niş Modelleri icin Yorum Yapabilirsiniz