Advertisements

Depolama konusunda en çok çözüm arayışı olan yerlerden birisi mutfaklardır.Kullanımı kolay depo alanlarının oluşturulması aslında çok kolaydır. Depolama alanlarının tasarımı ve konumlandırılması her mutfağın boyutuna ve dizaynına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda sizin ihtiyaçlarınız da bu raf ve dolap sistemlerinin tasarımını etkileyecek en önemli unsur olacaktır.
Son zamanlarda açık raf sistemleri kapalı dolaplardan daha çok tercih edilmektedir. Pratik ve rahat kullanım alanları yaratan ve erişimin kolay hale geldiği raflar mutfaklarda boş duvarlarda yerini alıyor. Tezgah üstü ve dolap üstündeki duvarlarda metal borulara asılan baharatlıklar, tava, kepçe ve diğer malzemeler için basit bir depolama örneğini yukarıda görebilirsiniz. Mutfak depolama alanında fikir sahibi olmak için sizlere hazırladığımız bazı görsellerden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

06 Eylül 2015 Mutfak Raf Ve Depolama Fikirleri

Mutfak Köşeleri Için Dolap Tasarım Fikirleri Ve Pratik Kullanımlar

Açık Raf

Açık Raf

Depolama İçin Raf Fikirleri

Depolama için Raf

Depolama için Raf

Mutfak Depolama Fikirleri Raflar Cekmeceler Dolaplar

Mutfak depolama

Mutfak depolama

Küçük Mutfaklar Için Yaratıcı Depolama Fikri – Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Raf Fikirleri

Mutfak Raf Fikirleri

Mutfak İçin Mükemmel Depolama Fikirleri – Ev Düzenleme Fikirleri

Mutfak Raf

Mutfak Raf

Aşağıda Mutfak Raf Ve Depolama Fikirleri ile ilgili birbirinden kaliteli 15 model daha var. küçük resimlere tıklayarak büyütün ve bir sonraki ilham verici resimle evinize değer katmaya devam edin...

Mutfak Raf Ve Depolama Fikirleri icin Yorum Yapabilirsiniz