Advertisements

Mutfak dekorasyonu özellikle bayanlar için son derece önemlidir. Vaktinizin bir çoğunu mutfakta geçirdiğinizi düşünürseniz ne kadar önemli olduğunu daha rahat kavrayabilirsiniz. Üstelik mutfak önemlidir yemeğini mutfakta yiyen ailelerin beraberce yemek yedikleri tek yer ve özel bir zaman dilimidir. Orada rahat hareket edebiliyor olmanız, kurulan düzen ve mutfak düzeninin ihtiyaçlara cevap verebiliyor olması dekorasyonun ne kadar başarılı olduğunu da gösterir. Mutfak dekorasyonu sadece görsellik değildir, kullanışlılıktır da aynı zamanda. Mutfağınızda canlı ve pastel renkler tercih etmeniz daha eğlenceli, daha enerjik bir ortam olmasını sağlayacak, hoşça vakit geçirmeniz uygun ortam oluşturulmuş olacaktır. Diğer yandan mutfağınızda kullanacağınız aksesuarlar göze hitap etmesini sağlarken, mutfak dolaplarının kullanışlılığı zaman kazanmanızı sağlayacaktır.
Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçirenler için mutfak aydınlatması çok önemlidir. Hem gözlerin yorulmaması için hem de daha rahat hareket edebilmek için ışıklandırmayı doğru ayarlamak gerekir. Eğer mutfağa girdiğinizde dolapların altında gölgelenmeler varsa öncelikle tezgahınızın üzerinde ki o derinliği 30, 35 cm olan dolapların altına birer ışıklandırma koyalım. genel aydınlatmada ise daha geniş alana ışık sağlaması için florosanlarla aydınlatma sağlayabilirsiniz. Genellikle mutfağınızda soğuk ışık dediğimiz flolosanlı aydınlatmaları tercih etmenizi öneririz. Böylece hazırladığınız yemeği ve ürünü daha net bir şekilde görebilirsiniz. Yada halojenli sıcak ışınlar ile enerji tasarrufu sağlayan sarı ışıklardan biraz fazla olmak şartıyla kullanabilirsiniz. Sonuç olarak dolaplarınız, tezgahınız ve yemek yiyeceğiniz masanın iyi bir şekilde aydınlatılması gerekmektedir.

03 Şubat 2015 Mutfak Modelleri

Yeni Model Mutfaklar

Eski İngiliz Model Mutfak

Eski İngiliz Model Mutfak

Oval Mutfak Modelleri Ve Tezgahları – Oval Mutfak Dolap Modelleri

Oval mutfak modelleri ve tezgahları

Oval mutfak modelleri ve tezgahları

En Güzel Modern Mutfak Modelleri – İtalyan Mutfak Tasarımları

İtalyan Mutfak Modelleri

İtalyan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak Modeli

Amerikan Mutfak Modeli

Modern Mutfak Modelleri

2015 Mutfak Modelleri

2015 Mutfak Modelleri

Aşağıda Mutfak Modelleri ile ilgili birbirinden kaliteli 27 model daha var. küçük resimlere tıklayarak büyütün ve bir sonraki ilham verici resimle evinize değer katmaya devam edin...

Mutfak Modelleri icin Yorum Yapabilirsiniz