Advertisements

Banyolarımız evimizin sevdiğimiz bir bölümü. Banyoların da ferah olması ve kullanımının hoş olması için çok çeşitli döşeme modelleri bulunuyor. Bunların başında fayanslar geliyor kuşkusuz. Banyo fayansları istediğiniz renk ve desenlerde olurken her bütçeye ve zevke uygun fayanslar bulunabiliyor.

Banyo fayansları modelleri 2014 de farklılık gösterirken taş duvar görünümlü fayanslar ön planda idi. Dekoratif bu fayanslar özellikle ev hanımlarının tercihi olurken yine ebat olarak büyük ve simli fayanslar da dikkatlerden kaçmadı.

Sizler de banyo fayansları modelleri fiyatları için araştırma yapıyorsanız bütçenize uygun bir alışveriş yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Sevdiğiniz renk ve desenleri adeta banyonuzda kullanarak kişiliğinizi de yansıtmış olabilirsiniz. En güzel banyolar için banyo fayans modellerini inceleyebilirsiniz.

07 Mayıs 2014 Modern Banyo Fayans Modelleri

Banyo Fayansları Modern Fayans Modelleri

Banyo Fayansları Modern Fayans

Banyo Fayansları Modern Fayans

Bauhaus Banyo Fayans Modelleri

banyo fayans modelleri

banyo fayans modelleri

Çanakkale Seramik Banyo Fayans Modelleri

Seramik Ebru Banyo Fayansı

Seramik Ebru Banyo Fayansı

Banyo Fayans Modelleri

banyo-fayans-modelleri

banyo-fayans-modelleri

Fayans Kalebodur Modelleri

banyo fayans modelleri

banyo fayans modelleri

Aşağıda Modern Banyo Fayans Modelleri ile ilgili birbirinden kaliteli 16 model daha var. küçük resimlere tıklayarak büyütün ve bir sonraki ilham verici resimle evinize değer katmaya devam edin...

Modern Banyo Fayans Modelleri icin Yorum Yapabilirsiniz