Advertisements

EvDekorumuz.Com bugün sizin için Mutfakta…
Günümüzde doğru mutfak tasarımı çok önemlidir. Uygun yerleştirilen mobilyalar ve beyaz eşyalar diğer araçların daha fonksiyonel olmasını sağlar. Bu mutfak için olmazsa olmaz bir kuraldır denilebilir ama bununla beraber artık renk ve bunun kombinasyonu en az tasarım kadar önemlidir. Çünkü ev hanımlarının vakitlerinin önemli kısmı mutfakta geçiyor bunun için bu hanımların ruhuna hitap edecek renk uyumunu sağlamak bizlerin görevi.
Mutfakta uyumun ince anahtarlarından biri önce zemindir. Zeminin rengi, deseni ve kalitesi diğer renklerin ve mobilyanın daha iyi görünmesini sağlar. Bütünlük için bu şarttır. Ve öneri olarak dama taşını andıran şekliyle siyah beyaz zemin tercih edilmelidir. Yine bu zemin aydınlatma ile desteklenmelidir mutfağın aydınlık olması gözardı edilemeyecek hususlardandır. Son yıllarda renkli ve lake mutfak dolapları da öne çıkmakta. Parlak yüzeyler modern tarzın öğelerinden biri olduğundan bu tarz bir mutfakta dolap kapaklarının bu özelliği taşıması şaşırtıcı değildir. Renkli dekorasyondan hoşlananlar dolap satın alırken kırmızı, turuncu, mor, yeşil gibi canlı renklerden birini seçebilirler. EvDekorumuz.Com olarak sizin için bu doğrultuda Kırmızı Beyaz çizgili mutfak dolabı modellerini inceledik.

02 Şubat 2015 Kırmızı Beyaz Çizgili Mutfak Dolapları Ve Modelleri

Mutfak Hazır Mutfak Mutfak Dolapları Mutfak Tezgahı

Modüler mutfak

Modüler mutfak

Mutfakta Kırmızı Tonlar

Mutfakta Kırmızı Tonlar

Mutfakta Kırmızı Beyaz Çizgiler

Mutfakta Kırmızı Beyaz Çizgiler

Mutfak Modelleri 2015

Mutfak Modelleri 2015

Mutfak Dolapları 2015

Mutfak Dolapları  2015

Aşağıda Kırmızı Beyaz Çizgili Mutfak Dolapları Ve Modelleri ile ilgili birbirinden kaliteli 12 model daha var. küçük resimlere tıklayarak büyütün ve bir sonraki ilham verici resimle evinize değer katmaya devam edin...

Kırmızı Beyaz Çizgili Mutfak Dolapları Ve Modelleri icin Yorum Yapabilirsiniz