Advertisements

Bu tarz mutfaklar için en uygun yer döşemeleri, doğal ahşap,taş ve karolar. Laminat parkeler de döşeyebilirsiniz. Country tarzı bir kilim veya örgü bir kilim de iyi bir seçenek olacaktır. Yine renk seçiminde toprak renkleri,ten rengi,kahve rengi,yeşil,mavi,kırmızı,pembe,mor kullanabilirsiniz.Siyah,beyaz,griyi aşırıya kaçmadan kullanın. Country tarzı desenli duvar kağıtları da kullanabilirsiniz.
İngiliz tarzı hakim olan bir mutfak dekorasyonu kadar bize kendimizi ‘evimizde’ hissettirecek dekorasyon tarzı çok çok azdır. Güzel, sıcak, rahat, çiçek ve doğal malzemeyle bezenmiş İngiliz tarzı mutfağımız evde kendimizi en rahat hissettiğimiz odalardan biri olabilir. İngiliz tarzı denildiğinde, mutfağımızın bir kır evi olduğunu düşünün ve evimiz şehrin merkezinde bile yer alsa, siz burayı mutfağın kapısı yeşil bir ormana açılıyormuş gibi döşemelisiniz.
İngiliz tarzı mutfakta olması gereken önemli aksesuarlar;
Sepetler
Kaseler veya meyve sepetleri
Yemek kitapları
Bakır kaplar
Kuru otlar
Eski teneke kutular
Vazolarda taze çiçekler vs…

EvDekorumuz.Com olarak sizler için oluşturduk…

17 Şubat 2015 İngiliz Tarzı Mutfak Modelleri

Sıcak İngiliz Tarzı Mutfak

Sıcak İngiliz Tarzı Mutfak

İngiliz Tarzı Mutfak Modeli

İngiliz Tarzı Mutfak Modeli

İngiliz Mutfak Modeli

İngiliz Mutfak Modeli

İngiliz Mutfak Dekoru

İngiliz Mutfak Dekoru

Country Mutfak Dekorasyonu

Country Mutfak Dekorasyonu

Aşağıda İngiliz Tarzı Mutfak Modelleri ile ilgili birbirinden kaliteli 14 model daha var. küçük resimlere tıklayarak büyütün ve bir sonraki ilham verici resimle evinize değer katmaya devam edin...

İngiliz Tarzı Mutfak Modelleri icin Yorum Yapabilirsiniz